Usta, Bakan Nebati’den destek sözü aldı

0

Hazine ve Maliye Bakanı Dr. Nureddin Nebati Bursa programı kapsamında Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nda iş dünyası ile istişare toplantısı gerçekleştirdi. Toplantının ardından Bakan Nebati ile bir araya gelen İznik Belediye başkanı Kağan Mehmet Usta İznik ile ilgili  taleplerin bulunduğu bir dosyayı Bakan Nebati’ye sundu.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Bursa Valisi Yakup Canbolat ve Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret etti.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odasında (BTSO) düzenlenen “İş Dünyası ile İstişare ve Değerlendirme Toplantısı”nın ardından Büyükşehir Belediyesinin Heykel’deki Tarihi Belediye Binasına giden Nebati, burada Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret etti.

Buradan Bursa Valiliğine geçen Nebati, Vali Yakup Canbolat’ı ziyaret etti.

Ardından AK Parti Bursa İl Başkanlığına giden Bakan Nebati, burada basına kapalı partililerle bir araya geldi.

Bakan Nebati’ye, Vali Yakup Canbolat, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan ve bazı AK Parti milletvekilleri eşlik etti.

Toplantının ardından Bakan Nebati ile bir araya gelen Başkan Usta yaptığı açıklamada  “Hazine ve Maliye Bakanı’mız Sn. Dr. Nureddin Nebati ile Bursa’da bir araya geldik. İznik ile ilgili taleplerimizi içeren dosyamızı kendisine teslim ettik. Proje karşılığında kendisinden destek sözümüzü aldık. Bakanımıza destek ve ilgisi için teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.