Özel Menekşe Anaokulu Açıldı

0

Her Yönü İle Çok Özel…

Özel Menekşe Anaokulunda her şey en ince detayına kadar özel olarak hazırlandı. Araç gereçlerinden, sınıflarına, tuvaletlerine, kapılarına hatta engelli olabilecek olan çocukların kolayca okul içinde hareket etmesini sağlayacak özel donanımına kadar en iyi kalitede hizmet vermek için titizlikle hazırlanan okul eğitime de başladı.

Özel Menekşe Anaokulu Müdürü olan İznik’in duayen eğitimcisi Sait Şentürk “Okulumuzun hedefi Çağımızın yeni insan modeline uygun olarak, Aklı kullanarak uygun eğitim ortamları oluşturarak, gelişmeyi sağlayacak eğitim anlayışı ile çocuklarımızı, Milli kültür ve ahlak anlayışı içinde ilkokula ve hayata hazırlamaktır.” Dedi. Sair Şentürk yaptığı açıklamada “ 3 yaşına kadar bir çocuğun Beyni, bir yetişkinden 2,5 kat fazla çalıştığı yapılan uluslararası araştırmalar ve uygulanan testler kanıtlanmıştır. 0-6 yaş gurubunda gelişim düzeyinde olan okul öncesi eğitimi almış çocukların, yetişkin olduklarında dış dünya ile kolay ve sağlıklı iletişim kurdukları, sosyal insanlar olduklarını gösterdiği, bu yüzden her bireyin mutlaka okul öncesi eğitiminden geçmesi gereklidir. Geleceğimiz olan çocuklarımızın en iyi şekilde eğitim alabilmeleri için Özel Menekşe Anaokulumuzda, açılışımıza özel olarak İznikli minikleri bir hafta boyunca ücretsiz olarak eğitim verilecek. Ayrıca yine okulumuzun açılışına özel olarak kayıtlarımızda özel indirimli sürpriz ücret bulunmaktadır.“ dedi.

Sait Şentürk Özel Menekşe Anaokulunda Geleceğimiz olan çocuklarımızın Eğitimde iki türlü çalışma olduğunu belirterek;”

1-Karakter Eğitimi: Fatma Ateş öğretmenimizin önderliğinde Kur’an, din bilgileri. Ahlak ve maneviyat konularında 3 saat eğitim;

2-Akademik Eğitim: Sinem Gül ve Gizem Ülkü Ataş önderliğinde İlkokula hazırlık, hayata yönlendirme ve arkadaşlık ilişkileri, yardımlaşma, kaynaşma eğitimleri verilmektedir.

Okulumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak 10 Ekim 2016 tarihinde açılmış olup, devlet müfredatlara uygun olarak çalışmaktadır

Okulumuzun kontenjan sayısı 53 öğrencidir. Eğitimimiz sabah 8.30 ile 16.30 arasındadır.

Oyun salonumuz ve 4 ayrı eğitim dersliği ile 03 ile 06 yaş arası öğrencilere açıktır.

Öğrencilerimize sabah ve ikindi kahvaltısı, öğle yemeği verilmekte, sürpriz aktivitelerle çalışmalar yürütülmektedir. Bu öğretim yılı boyunca da sürpriz bir ücretle eğitime devam ediyor aynı zamanda da okulumuza kayıtlar devam ediyor. “dedi.

İLETİŞİM:EŞEREFZADE MAHALLESİ HUZUR SOKAK NO: 3 İZNİK

(İstanbul Kapı dışı Kız Öğrenci Yurdu Yanı)

TELEFON : 757 0059 – Gsm : 05327751590


Leave A Reply

Your email address will not be published.