Minik Öğrencilerin Hayalleri Gerçekleşti

0

İznik Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İznik ÖZPAŞ AVM tarafından ortaklaşa düzenlenen programda 10 öğrencinin hayalleri gerçekleşti.

Çocuklarımızın Hayallerini Gerçekleştiriyoruz projesi kapsamında programa İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Semerci, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Tolga Sanlı, İznik ÖZPAŞ AVM Müdürü Orçun Yücel, Cumhuriyet İlkokul Müdürü Yücel Doğan, Sınıf öğretmenleri ve hayalleri gerçekleşen 10 Minik Öğrenci katıldı.

Cumhuriyet İlkokulu 4-A ve 4-B sınıfı öğrencilerinin minik hayallerindeki, Tablet, Uzaktan kumandalı oyuncak, MP3 çalar ve Ailesi ile birlikte Otel’de yemek yemek isteyen öğrencilerin talepleri tek tek yerine getirildi.

Çocuklarımızın Hayallerini Gerçekleştiriyoruz projesi kapsamında konuşma yapan İznik ÖZPAŞ AVM Müdürü Orçun Yücel “Öncelikle Belediye Başkanımıza, Emniyet Müdürlüğüne ve Milli Eğitim Müdürlüğüne böyle bir çalışmadan dolayı bizimle birlikte oldukları için teşekkür ederim. Ayrıca ÖZPAŞ Yönetim Kurulu Başkanımız Ömer Zirekoğlu ve Ebru Zirekoğlu’na projeye verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum. Bu gün hayatımın en mutlu günüydü. Gerçekten bu gözleri parlayan kardeşlerimize bu gün bunları yaşatabildiğimiz için gurur duydum. Önümüzde ki dönem için çok güzel bir umut oldu. Daha güzel projeler yapacağız, bütün arkadaşlarımızı sevindirmeye çalışacağız. Bir genç öğrencimizin isteği ve dileği beni gerçekten çok etkiledi. Kardeşime ailesiyle birlikte güzel bir yemek diliyorum. İnşallah hepiniz güzel yerlere gelirsiniz. Hepiniz bizim geleceğimizsiniz. Hepinizi güzel yerlerde görmek bizi mutlu edecektir” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Semerci ise yaptığı konuşma da “Böyle bir projeyi daha önceden de düşünebilirdik, ilk defa böyle bir proje ortaya çıktı. Biz ÖZPAŞ Orçun bey’e teşekkür ediyoruz. Böyle bir projede yer aldıkları için Belediye Başkanlığına ve Emniyet Müdürlüğüne de teşekkür ediyoruz. İnşallah ilerde bu küçük örneğini gördüğümüz projenin devamını bütün okullarımızda yapmaya çalışcağız. Küçük öğrencilerimizin küçük hayallerini gerçekleştirerek ilerde inşallah büyük hayallerini gerçekleştirmelerine imkan vereceğiz. Katılan herkese teşekkür ediyorum. Onlar çocuklar için güzel bir çalışma yaptılar. Örnek bir çalışma oldu. Şuan da iki sınıfta yaptık ama bütün okulda da yapabilirdik. Gelecek seneye inşallah Cumhuriyet İlk Okulunda ve diğer okullarda hepsinde uygulamaya çalışacağız. Güzel bir netice alınacak. Çocukların mutluluğu bizleri de mutlu etti” dedi.

Başkan Sargın; “Çocuklar Hayalleriniz Büyük Olsun”

Bugün güzel bir proje gerçekleştiriyoruz, çok dar kapsamlı ama güzel bir proje gerçekleştiriyoruz. Bu projeyi Orçun bey bana getirdiği zaman dedi ki: sayın başkanım böyle bir şey düşünüyoruz. Evet bunu bir haftada gerçekleştirdik. İlk onu ifade etmek istiyorum. Ama önümüz de ki dönemlerde önümüz de ki yıllarda inşallah bütün okulları kapsayan büyük daha güzel bir organizasyon gerçekleştirebiliriz. Ama öncelikle yavrularımıza diyorum ki hayalleriniz daha büyük olsun. Daha ileriye doğru, küçük hayallerle uğraşmayın ve hep çalışın. Çünkü Türkiye sizlerden çok şeyler bekliyor. Sizler gelecekte her biriniz farklı alanlarda Belediye Başkanı, Milletvekili, Bakan, Başbakan olacaksınız. Evet Öğretmenlerimize bu arada teşekkür ediyoruz. Bu proje toplum bilgilendirme projesi olarak ÖZPAŞ, Milli Eğitim ve Emniyet Müdürlüğü var. Bu birliktelik İnşallah önümüzde ki dönem daha geniş kapsamlı olacak. Sadece ÖZPAŞ değil diğerlerini de işin içerisinde görmek istiyoruz. Daha geniş kapsamlı olursa daha da güzel olur. Ben daha büyük hayallerinizin gerçekleşmesi umuduyla hepinize teşekkür ediyorum. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Hepinize hayırlı günler diliyorum” dedi.

Program Hayalleri Gerçekleşen Öğrencilere hediyelerinin verilmesi ile son buldu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.