“MAZERET YOK” Semineri Hem Güldürdü Hem Düşündürdü

0

Geçtiğimiz hafta Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü; Prof. Dr. Numan Kurtulmuş tarafından verilen açılış dersinin ardından İznik Akademi’de dersler tam gaz devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz akşam akademi bünyesinde ki kişisel gelişim faaliyetleri kapsamında her yaş kesiminden katılımın olduğu bir seminer gerçekleşti. Seminer, Uluslararası bir danışman, eğitimci, koç ve yazar olarak, bilgilerini ve tecrübelerini birçok özel kurum ve kamu kurumuyla paylaşan, bugüne kadar 1 milyon 200 bin insana konferans ve seminer vermiş olan Dr. Şaban Kızıldağ tarafından verildi.

Düzenlenen seminere İlçe Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Osman Sargın, Cumhuriyet Savcısı Sebahattin Taha Hasbutcu, Garnizon Komutanı Binbaşı Fırat Toprak, Emniyet Müdürü Gökhan Genç, Ak Parti İlçe Başkanı Tamer Mahmut Hersek, Belediye Başkan Yardımcısı Necati Tosun, Bursa Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Serkan Acar, kamu kurum ve kuruluşların müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Gecede açılış konuşması yapan TÜGVA İznik İlçe Temsilcisi Engin Semerci “İznik Akademi olarak düzenlediğimiz seminere hepiniz hoş geldiniz. Geçtiğimiz hafta Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcümüz Prof. Dr. Numan Kurtulmuş tarafından ilk dersin verilmesinin ardından faaliyetlerimize aralıksız devam ediyoruz. Bu akşamda ünlü Kişisel Gelişim Uzmanı Dr. Şaban Kızıldağ bizlerle. Sözlerime son verirken hepinize hayırlı akşamlar diliyor, katılımızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Dr. Şaban Kızıldağ “MAZERET YOK” isimli gösterisinde, iş hayatında ve özel yaşamda karşılaşılan engellerin nasıl fırsata dönüştürüleceği konusunu eğlenceli bir şekilde işledi.

Mazeret üretme alışkanlıklarından kurtulmak, başarılı bir geleceğe doğru adım atmak, kariyerine şekil vermek ve hayata karşı yeni bakış açıları kazanmak isteyenlere yönelik düzenlenen söyleşide farklı meslek ve yaşamlardan ilginç örnekler sundu. Dr. Şaban Kızıldağ, esprili anlatım üslubu ile gerçek hayattan alınmış, birbirinden değerli çok sayıda öyküyü sahneye taşırken katılımcılar ile kurduğu diyalog ile de seyirciyi gösterinin içerisine çekerek küçük fiziksel oyunlar ile katılımcılara eğlenceli bir ders veriyor.

Seminer boyunca birçok konulara değinen Kişisel Gelişim Uzmanı Dr.Şaban Kızıldağ seyircilere kahkahası bol eğlenceli bir sunum gerçekleştirdi. Program sonunda ilçe protokolü tarafından Kızıldağ’a hediye takdimi yapıldı.

İzleyenlere seminer sonunda katılım belgesi sunulurken, hatıra fotoğrafı çekimi sonrası etkinlik sona erdi.


Leave A Reply

Your email address will not be published.