BAŞKAN SARGIN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

0

Topkapı camiindeki iç kısımdaki çalışmaların tamamlandığı ve Ramazan ayına hazır olduğunu bildiren yetkililer, Camii çevresini düzenleme konusunda başkan Sargın’dan tam destek aldılar. Çevre düzenlemesi ilgili çalışmaların ise İznik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülecek. Çevre düzenlemesinin bitmesinin ardından Camii hizmete sunulacak.

Okullar Bölgesi Asfaltlanıyor

Belediye Başkanı Osman Sargın, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Hıştıroğlu , Çok Programlı Lise, İznik Anadolu Lisesi, Meslek Yüksek Okul bölgesinde sürdürülen asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi alırken, çalışmaların altyapı çalışmaları biten bölgelerde aralıksız sürdürüleceğini belirttiler.

Çiniciler Sokağı Düzenlenecek

Altyapısı biten cadde ve sokakları gezen başkan Sargın, çiniciler sokağının da bir an önce yapılması talimatını verdi.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın incelemeler sonrasında yaptığı açıklama da ” Yolları Asfaltlama ve Parke taşı döşeme işleri devam ediyor. Ekiplerimizin bir kısmı Yeni Mahalle Kaymakam Salim Taşkın sokak’ta parke taşı işleye devam ederken diğer ekipler ise Mahmut Celebi Mahallesi Salim Demircan sokakta çalışmalara başlayacak. Altyapısı tamamen biten bölgelerde yol çalışmaları aralıksız sürdürülecek. Yol çalışmalarına verdiği destekten dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye İznik halkı adına teşekkür ediyorum ” dedi.

İncelemeler esnasında esnaflarla bire bir sohbet eden başkan Sargın, Esnaflara hayırlı işler dileyerek, bol ve bereketli kazançlar diledi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.