Muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdiler…

Ak Parti İznik İlçe teşkilatı Başkan Yardımcısı Mehmet Sönmez’in sevgili kızı Zehra ile Hüseyin Demir’in yakışıklı oğlu Arif gerçekleşen muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdiler.

0

Saklıbahçe Düğün Salonunda gerçekleşen törende gelin ve damat alkışlar eşliğinde salona girdiler. Genç çift, kendileri için hazırlanan sahnede ilk danslarını ederken; daha sonra davetliler de genç çifte eşlik ettiler. Düğün pastasının kesilmesinin ardından ise takı merasimi gerçekleştirildi.

Genç çiftin Nikâhını İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta kıyarken şahitliklerini ise Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık ver İznikli İş adamı Emre Ayar yaptı.

Katılımın oldukça yoğun olduğu düğün töreninde genç çifti aile dostları ve akrabaları bu mutlu günde yalnız bırakmadı. Böylesine mutlu gecede gönüllerince eğlenme fırsatı bulan çiftin heyecanları görülmeye değerdi. Evlatlarının mürüvvetini gören Sönmez ve Demir  aileleri kendilerini yalnız bırakmayan aile dostlarına ve konuklara tek tek teşekkür etmeyi de ihmal etmediler.

Düğünde Mehmet Çevik Sahne Aldı…

Saklıbahçe’de gerçekleşen düğünde ünlü sanatçı Mehmet Çevik sahne aldı.

Bursa’nın güçlü sesi ve sahne performansıyla en iyileri arasında yer alan Mehmet Çevik sahne aldığı düğünde  güçlü sesi, sevilen şarkıları ve bitmek bilmeyen enerjisiyle davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Çevik’in söylediği şarkılarla genç çift ile arkadaş, dost ve akrabaları gecenin sonuna kadar gönüllerince eğlendiler.

İznik Gazetesi ailesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.