Muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdiler

0

İznik’in duayen siyasetçilerinden Ali Turan’ın (Kara Ali) kıymetli evladı Aykut Turan ve Orman Bölge Şefliği Memuru Hasan Yılmaz’ın kızı İlknur Yılmaz hafta sonu gerçekleşen muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdiler.

Genç çiftin muhteşem düğün töreni 24 Temmuz Cumartesi akşamı Saklıbahçe Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Genç çift alkışlar eşliğinde sahneye çıkarak dans etti. Mutlulukları gözlerinden okunan çiftin düğün töreni pasta kesimi ve takı töreniyle devam etti.

İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta’nın kıydığı nikahta genç çift birlikte bir ömür sürmeye “Evet” dediler.

Saklıbahçe Düğün salonunda gerçekleşen düğüne İYİ Parti TBMM Grup Başkanı Bursa Milletvekili Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu, İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, Doğruyol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Okur, CHP İlçe Başkanı Asiye Çalışkan, İyi Parti İlçe Başkanı Mustafa Küçük, Saadet Partisi İlçe Başkanı Mehmet Turan, MHP ile Başkanı Hüseyin Çetin ve birçok seçkin davetli katıldı.

Gecenin geç saatlerine kadar ilerleyen törende davetliler, pisti bir an olsun boş bırakmazken, gelin ve damat da oyunları ile konuklara eşlik etti.

Düğüne katılan davetliler gelin ile damadın birbirlerine çok yakıştığını belirterek, “Ömür boyu mutlu olsunlar, bir yastıkta kocasınlar” temennisinde bulundular.

Katılımın oldukça yoğun olduğu düğün töreninde genç çifti aile dostları ve akrabaları bu mutlu günde yalnız bırakmadı. Böylesine mutlu gecede gönüllerince eğlenme fırsatı bulan çiftin heyecanları görülmeye değerdi. Evlatlarının mürüvvetini gören Turan ve Yılmaz   aileleri kendilerini yalnız bırakmayan aile dostlarına ve konuklara tek tek teşekkür etmeyi de ihmal etmediler.

İznik Gazetesi ailesi olarak biz de genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.