KAZA DEĞİL RESMEN CİNAYET…

0

İZNİK’İ YASA BOĞMUŞTU ! İŞ ADAMININ FECİ ÖLÜMÜ KAMERALARA YANSIDI..

 

İznik’te birçok fırını bulunan Mehmet Nalbant’ın Trabzon’da trafik kazasında ki feci ölümü güvenlik kamerasına yansıdı. İş adamının oğlu ise çarpan araç sürücüsünün serbest bırakılmasına tepki gösterdi.

 

İznik ve bölgesinde birçok fırın işletmesi bulunan 4 çocuk babası Mehmet Nalbant (63), 01 Ağustos 2020 günü ziyaret için gittiği Trabzon’un Akçaabat ilçesinde yolun karşısına geçmek istedi. Bu esnada Eyüp Ahmet Sağlam’ın kullandığı 27 GA 759 plakalı otomobil hızlı bir şekilde Nalbant’a çarptı. Olay yerinde feci şekilde can veren Mehmet Nalbant’ın cansız bedeni Akçaabat devlet hastanesi morguna kaldırıldı. Sürücü ise gözaltına alındı ve daha sonra savcılık tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

İş adamı Mehmet Nalbant Bursa’nın İznik İlçesinde gözyaşları içerisinde toprağa verildi.

 

OĞUL EROL NALBANT  “ADALET BEKLİYORUZ”

 

İş adamının ölümünün ardından olayın güvenlik kamerası görüntüsü ortaya çıktı. Zanlının serbest kalmasına tepki gösteren Erol Nalbant, “Babamızın suçlu olduğunu söylediler. Olaydan bir gün sonra görüntüler ortaya çıktı ve babamın yaya kaldırımda olduğu ve hiçbir suçu olmadığını gördük. Bende yıllarca araç kullanıyorum bir yaya yolundan 100-130 km ile hiç geçildiğini görmedim. Biz sadece adalet istiyoruz” diye konuştu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.