TRAFO MERKEZİ İHALEYE ÇIKIYOR

0

Geçtiğimiz hafta Ankara’da bir dizi önemli ziyaretler gerçekleştiren Ak Parti İznik ilçe teşkilatı görüşmelerinin meyvelerini almaya başladı.

Bugün TEİAŞ Genel Müdürü Orhan Kaldırım’ı ziyaret eden Ak Parti Milletvekili Zafer Işık İznik’te kurulacak trafo merkezinin altyapı çalışmaları için ihale sözünü aldığını sosyal medya hesabı üzerinden açıkladı. Işık, Mart ayının ilk haftası ihalesi yapılacak olan trafo merkezinin çalışmalarını kısa zamanda tamamlayarak bölgemize kazandırılacağını belirtti.

İznik’e 20 dönüm üzerine trafo merkezi kurulacağını müjdeleyen başkan Gökbulut “ 20 dönümlük bir alan üzerine kurulacak trafo merkezi ile İznik enerji bakımından artık Yenişehir ve Orhangazi’ye bağlı kalmayacak. Yapılacak bu santral ile vatandaşlarımız kaliteli ve kesintisiz olarak enerji kullanabilecek ve diğer ilçelere bağımlılığı da ortadan kalkmış olacak” dedi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds