Sargın’dan Temizlik İşçilerine Baklavalı Ziyaret

İznik Belediyesi Temizlik İşleri Personeli geceden çalışmalara başlayarak sabaha temiz bir İznik hazırlıyorlar. Belediye Başkanı Osman Sargın da yoğun tempoda çalışan mesai arkadaşlarını görevleri başında ziyaret ederek baklava ikramında bulundu.

İznik’te özellikle halk pazarı günleri sergilerden arta kalan çöp yoğunluğunu temizleyerek, geceden sabaha temiz bir İznik bırakmak için çalışan İznik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personelini İznik Belediye Başkanı Osman Sargın görevleri başında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Sargın mesai arkadaşlarına kolaylıklar dileyerek, baklava ikramında bulundu.

SARGIN “SİZLER KARANLIK GECELERİN KAHRAMANLARISINIZ”

Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Osman Sargın “Değerli mesai arkadaşlarım öncelikle sizlere kolaylıklar diliyorum. İlçemizde bildiğiniz gibi özellikle belirli günlerde, halk pazarı günlerinde oluşan çöp yoğunluğunu temizleyerek, hemşerilerimizin temiz bir sabaha uyanmalarını sağlıyorsunuz. Açıkçası karanlık gecelerin temizlik kahramanlarısınız. Sizleri ilçemize vermiş olduğunuz bu değerli katkılarınız, emekleriniz için kutluyorum. Sizlere kolaylıklar diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.