Muhtar Ahmet Değirmenci’nin mutlu günü

Elbeyli Mahallesi Muhtarı Ahmet Değirmenci’ni oğlu Hüseyin ile İbrahim Toy’un sevgili kızı Melike Marmarabirlik’te düğün salonunda gerçekleşen muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdiler.

0

Marmarabirlik Düğün Salonunda gerçekleşen törende gelin ve damat alkışlar eşliğinde salona girdiler. Genç çift, kendileri için hazırlanan sahnede ilk danslarını ederken; daha sonra davetliler de genç çifte eşlik ettiler. Düğün pastasının kesilmesinin ardından ise takı merasimi gerçekleştirildi.

Katılımın oldukça yoğun olduğu düğün töreninde genç çifti aile dostları ve akrabaları bu mutlu günde yalnız bırakmadı. Böylesine mutlu gecede gönüllerince eğlenme fırsatı bulan çiftin heyecanları görülmeye değerdi. Evlatlarının mürüvvetini gören Değirmenci ve Toy  aileleri kendilerini yalnız bırakmayan aile dostlarına ve konuklara tek tek teşekkür etmeyi de ihmal etmediler.

Marmarabirlik’te gerçekleşen düğünde çalınan oyun havaları ile genç çift ile arkadaş, dost ve akrabaları gecenin sonuna kadar gönüllerince eğlendi.

İznik Gazetesi ailesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.