İZNİK BELEDİYESİ EMITT 2020’YE KATILIYOR


İznik Belediyesi bu yıl 24’üncüsü gerçekleştirilecek Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)’e katılacak. İznik Belediyesi 2020 Yılını “Tanıtım Yılı” İlan etmesinin ardından Emitt 2020 TÜYAP Fuar alanında 50 metrekarelik özel tanıtım standı oluşturuyor. 30 Ocak – 2 Şubat tarihlerinde TÜYAP’ta düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)’de , 94 ülke ve 1201’e yakın kurum ve kuruluş yer alacak.

 

350 BİN ZİYARETÇİ BEKLENİYOR

 

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde organize edilen ve 350 bin kişinin ziyaret etmesi beklenen EMITT Fuarı’na Türkiye’nin önde gelen seyahat acenteleri, tur operatörleri, otelleri ve 200’ün üzerinde belediye katılım sağlayacak.

 

FUAR, BÖLGE TURİZMİNE KATKI SAĞLIYOR

 

23 yıl içinde Avrupa’nın en büyük turizm fuarı olmayı başarmış EMITT Fuarı, ilk iki yıl iç turizm ağırlıklı olarak gerçekleşmişti. Daha sonra uluslararası turizm camiasından katılımcıları da ağırlamaya başlayarak Türkiye’nin turizmdeki gelişimine katkı sağlayan fuar, bölgemizde turizmin canlanmasına yönelik önemli katkılar sağlıyor. İznik’in ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtılacağı fuarda İznik Belediyesi, İstanbul, Büyükçekmece TÜYAP 2. Salon A-476 nolu stantta yer alacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here