Uğur’da Boş Dönen Yok!

Türkiye’de ve dünyada eğitimin marka değeri, eğitimde yarım asırlık bir başarı geleneğine sahip olan Özel İznik Uğur Özel Öğretim Kursu geleceğimizin teminatı olan gençlerin birbirinden seçkin bölüm ve üniversitelere yerleşmesinin haklı gururunu yaşıyor.

2019 Yerel Seçimlerinde Hangi Parti Belediyeyi Kazanır

Profesyonel bakış açısı, insana değer veren yaklaşımı, bilim ve gelişim odaklı tutumuyla öğrencilerinin her daim yanında olan kurumumuz; idealist, her gün daha büyük bir hırs ve şevkle başarıya koşan öğrencilerimizle zorlu bir maratonu daha mutlu sonla bitirdi.

Bu zorlu sınav hazırlığı sürecinde gecesini gündüzüne katan ve “başarının adı” olan öğrencilerimize, onlarla beraber an be an bu sürecin içinde olan duyarlı velilerimize hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen okul idareci ve öğretmenlerimize tebrik ve teşekkürü bir borç biliyoruz.

Vatana ve millete faydalı birer birey olma yolunda, milli ahlak ve bilince sahip, mesleğinde ehil nice doktor, eczacı, hakim, savcı, mühendis, öğretmen adayları İznik’imizin pırıl pırıl gençleri yurdun dört bir yanına dağılıyor. Bu başarının asıl sahibi gençlerimizi hayırla, Uğur’la ülkemizin saygın üniversitelerine Uğur’luyor, yolunuz da bahtınız da açık olsun diyoruz.

Özel İznik Uğur ailesi olarak aydınlanma, eğitim, gelişim ve başarı yolunda; hiç eksilmeyen bir heyecan artarak devam eden bir çalışma azmi, disiplinli, güler yüzlü ve çağdaş eğitim metoduyla başarıyı gelenek haline getiriyoruz.

Çünkü biz öğrencilerimizin, İznik’imizin, Türkiye’mizin Uğur’una sonuna kadar inanıyoruz!

2017

İZNİK UĞUR ÖZEL ÖĞRETİM KURSU

ÜNİVERSİTEYE UĞUR’LADIKLARIMIZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here