Bölgenin En Renkli Organizasyon Firması Açılıyor…

Eşrefzade Mahallesi M.Doğan sokak No:16 Halkbank aralığında hizmet’e giren ”Elmas Organizasyon”, Açılışa özel fiyatlar ve inanılmaz fırsatlar için 15 Mayıs’a kadar sizleri bekliyor, Erken rezarvasyonlarda 20 indirim imkanını kaçırmayın.

Elmas Organizasyon ; Düğün Planlama, Masa Sandalye süsleme, Arac süsleme, Gelin hamamı, 6 ay kınası, Evlilik teklifi, Görsel şovlar, Açılışlar, Havai fişek gösterileri, Kına tahtları, Dansçı kızlar grubu, Tüm kına malzemeleri çeşitleri, Canlı ve yapay çiçekler, el buketi ve Çelenk gibi çeşitli hizmetler sunuyor.

Büyük açılışlarına tüm İznik Halkını davet eden Ceyda Cengiz ve Zeynep Tufan; ‘’ Bizim amacımız sizin en değerli gününüzde sadece konuklarınızla ilgilenmenizi sağlamaktır. Bir etkinlik ve organizasyonu herkes gerçekleştirebilir bizim amacımız etkinliği ve organizasyonu gerçekleştirmek değil hedefimiz gelen konuklara kaliteli ve Unutamayacakları hizmeti vermektir. Sizde farkı bizimle yaşamak istiyorsanız Hayal ettiğiniz organizasyonu bizlere tarif edin bizler gerçekleştirelim. Müşterilerimize cazibesi yüksek fırsatlar sunuyoruz. Hayalinizin aynısını gerçekleştirmek için profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz. 21 Şubatta tüm İznik Halkını Büyük açılışımız için şubemize davet ediyoruz” Dedi.

İrtibat: 0543-687-57-74 & www.elmasorganizasyon.com


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.