Aydın,Tek derdimiz milletimize hizmet etmektir

0

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren AK Parti Bursa Milletvekili Adayı İsmail Aydın, hafta sonu İznik’te temaslarda bulundu. İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, İznik AK Parti İlçe Başkanı Tamer Mahmut Hersek, ilçe yöneticileri ve meclis üyeleri ile birlikte yapılan toplantı ve ziyaretlerde Körfezin sesi İsmail Aydın’a ilgi oldukça yüksekti.

İznik merkez ziyaretleri sonrası İznik’in dış mahallerini de ziyaret eden İsmail Aydın, özellikle Büyükşehir Belediyesinin desteği ile en ücra mahalleye bile en iyi hizmeti sunduğunun da altını çizdi. Ziyaretler kapsamında İznik ilçesinin Ömerli, İnikli, Hisardere, Çiçekli, Eşrefzade mahalleri ziyaret edilerek vatandaşlarla bir araya gelindi.

İZNİK’TE CEMİYETLERE KATILDI

İznik’te gerçekleştirilen programlar çerçevesinde cemiyetlere de katılan İsmail Aydın, Mançolar Ailesinin kıymetli yavrularının sünnet cemiyetine, Sargın ve Yıldırım Ailelerinin kıymetli evlatlarının nikah törenlerine katılarak mutluluklar diledi.

İSMAİL AYDIN’A İLGİ BÜYÜKTÜ

Yapılan ziyaretlerde AK Parti’nin açıklanan seçim beyannamesini vatandaşlara anlatan İsmail Aydın, gördükleri yoğun ilgi ve hemşerilerinin kendisine gösterdikleri yakınlıktan dolayı teşekkürlerini sundu.

Seçim çalışmaları kapsamında yapılan çalışmaları İznik İlçesinde değerlendiren AK Parti Bursa Milletvekili Adayı İsmail Aydın, ” AK Parti Bursa İl Teşkilatı ve İlçe Teşkilatları olarak çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Gördüğümüz teveccüh çok güzel. İnşallah seçimlerde daha önceki aldığımız neticelerden çok daha iyi netice alacağımızı görüyoruz. Bizim görevimiz çalışmak, vatandaşlarımızın dertlerini dinlemek. Yapılacak işleri çözüme kavuşturmak. Bursa ve 17 ilçesinde ‘Durmak yok yola devam’ diyoruz. Bizim tek derdimiz var o da milletimize hizmet etmek. Ankara’da ilimiz ve 17 ilçemizin menfaatleri için gece gündüz çalışacağız ve eksiklikleri tamamlamak için gayret göstereceğiz” dedi.

YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE

1 Kasım seçimlerinin önemine işaret eden milletvekili İsmail Aydın, seçimlerin Türkiye için bir milat olduğunu söyledi. Teşkilat mensuplarının gittikleri her yerde AK Parti’nin yaptıklarını ve yapacaklarını anlatması gerektiğine dikkat çekti. Aydın, “AK Parti milletin bağrından çıkan hakikaten milletin temsilcisi yegane partidir.. 7 Haziran seçimlerinde AK Partiye karşı şer güçlerinin hepsi birleşti, yine de AK Parti birinci parti olarak yüzde 41 ile tekrar seçildi” şeklinde konuştu.

VAAT DEĞİL GERÇEKLEŞECEK PROJELERİN ADIDIR

Seçim beyannamesinin vatandaşlara tek tek anlatılması gerektiği konusunun da altını çizen İsmail Aydın, “Seçim beyannamemizi bütün halkımıza anlatmamız lazım. Kapı kapı dolaşarak mutlaka vatandaşlara giderek, gönüllerini kazanmak suretiyle AK Parti vaatleri değil, gerçekleşecek olan vaatleri teker teker anlatmalıyız. Türkiye’de siyasi istikrar varsa 7 Haziran’a kadar bunu tamamen AK Partiye borçluyuz” dedi.


Leave A Reply

Your email address will not be published.