Elif ve İbrahim Muhteşem Bir Düğünle Hayatlarını Birleştirdi

0

 

Karakaş Fide’nin sahibi İsmail Karakaş’ın oğlu İbrahim ile Yenişehir Balabanlar Ticaret’in sahibi Münür Balaban’ın kızı Elif gerçekleşen muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdiler.

Saklıbahçe Kır Düğün Salonunda gerçekleşen törende gelin ve damat alkışlar eşliğinde salona girdiler. Genç çift, kendileri için hazırlanan sahnede ilk danslarını ederken daha sonra davetliler de genç çifte eşlik ettiler. Düğün pastasının kesilmesinin ardından ise takı merasimi gerçekleştirildi.

Katılımın oldukça yoğun olduğu düğün töreninde genç çifti aile dostları ve akrabaları bu mutlu günde yalnız bırakmadı. Böylesine mutlu gecede gönüllerince eğlenme fırsatı bulan çiftin heyecanları görülmeye değerdi. Evlatlarının mürüvvetini gören Karakaş ve Balaban aileleri kendilerini yalnız bırakmayan aile dostlarına ve konuklara tek tek teşekkür etmeyi de ihmal etmediler.

Saklıbahçe’de gerçekleşen düğünde sahne alan Dolce Band Orkestrası seslendirdiği Yerli ve Yabancı Pop, güncel hit parçalar ile 80-90’ların sevilen parçaları ile konuklara unutulmaz bir akşam yaşattı. Genç çift ile arkadaş, dost ve akrabaları gecenin sonuna kadar gönüllerince eğlendi.

İznik Gazetesi ailesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.