DenizBank’tan İznik’e Özel Kampanya

Tarımda 20’nci yılını kutlayan DenizBank’tan İznik  Ziraat Odası, Ova Köyleri Sulama Birliği, Boyalıca, Orhaniye, Elbeyli ,Tacir, Ömerli, Çiçekli, Çamdibi, Dırazali ve Göllüce Kooperatifleri  üyelerine avantajlı kampanyalar.

0

Tarımın sürdürülebilirliği için 20 yıldır çalışan DenizBank, İznik  Ziraat Odası,Ova Köyleri Sulama Birliği, Boyalıca, Orhaniye, Elbeyli, Tacir, Ömerli, Çiçekli, Çamdibi, Dırazali ve Göllüce Kooperatifleri  ile iş birliği protokolü imzaladı. Banka, kurum üyesi üreticilere tarımdaki 20’nci yılına özel avantajlar sunacak.

Tarişbank’ı 2002 yılında satın alarak sektöre en büyük kaynağı sağlayan DenizBank, İznik  Ziraat Odası,Ova Köyleri Sulama Birliği, Boyalıca,Orhaniye, Elbeyli,Tacir,Ömerli,Çiçekli,Çamdibi,Dırazali ve Göllüce Kooperatifleri   ile imzaladığı protokolle, 20. yılına özel avantajlı oran ve kampanyaları üreticiyle buluşturuyor.

‘Üretimi sürdürülebilir kılmak için yoğun şekilde çalışıyoruz’

DenizBank İznik Şube, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: “Memleketimize duyduğumuz sorumluluk bilinciyle tarıma katkıyı, ülkemizin geleceğine yatırım bilinciyle odağımıza yerleştiriyoruz. Yenilikçi finansal çözümlerimiz, ülkemizin dört yanında sektörün dinamiklerini yakından tanıyan ziraat mühendisi kadrolarımız ve 20 yıllık bilgi birikimimizle üretimi sürdürülebilir kılmak için yoğun şekilde çalışıyoruz. Tarımdan elde edilen geliri artırıp masrafları azaltmaya yönelik çalışmaları önemsiyoruz. İznik  Ziraat Odası,Ova Köyleri Sulama Birliği, Boyalıca, Orhaniye, Elbeyli, Tacir, Ömerli , Çiçekli, Çamdibi, Dırazali ve Göllüce Kooperatifleri  iş birliğimiz ile çiftçilerimizi, verimliliklerini yükseltecek kampanyalarla buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz”

DenizBank Hakkında

DenizBank, 1997 yılında bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi’nden satın alınarak yolculuğuna başladı. Ekim 2006’da Avrupa’nın önde gelen finans gruplarından Dexia bünyesine katılan bankanın hisseleri, 28 Eylül 2012’de Rusya’nın en büyük bankası Sberbank’a, 31 Temmuz 2019 itibarıyla ise yine bölgesinin en büyük kuruluşları arasında yer alan Emirates NBD’ye devroldu.

Farklı finansal hizmetleri aynı çatı altında toplayan bir “finansal süpermarket” oluşturmayı hedefleyen DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nun, Türkiye’nin 81 ilinde, iştiraklerin şubeleri dâhil toplam 717 şubesi ile 14 binin üzerinde çalışanı; altı yerli, üç uluslararası finansal iştirak ile altı yerli finansal olmayan iştiraki ve Bahreyn’de bir şubesi bulunuyor. DenizYatırım, Deniz GYO, DenizPortföy Yönetimi, DenizLeasing, DenizFaktoring, Hızlı Öde, Intertech, NEOHUB, DenizKültür, Ekspres Bilgi İşlem ve Ticaret, Açık Deniz Radyo-TV ve Bantaş grubun yerli; Eurodeniz, DenizBank AG ve DenizBank Moscow ise uluslararası iştirakleri olarak konumlanıyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.