BASKF İznik’te Toplandı

Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (BASKF) İl Tertip Komitesi bu haftaki toplantısını İznik’te gerçekleştirdi.

İznik Eko Turizm Tesislerinde gerçekleşen toplantıya BASKF Başkanı Osman Kılıç ve İl Tertip Komitesi üyeleri, İznik İlçe Spor müdürü Hüseyin Coşkun ve İznik’teki amatör spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri katıldı.

Kılıç: Bir dahaki yönetimde İznikli de olacak

Bungalov tesislerinde gerçekleşen toplantıya katılan BASKF başkanı Osman Kılıç yaptığı açıklamada “ geriden bıraktığımız seçimlerde bizlerin yanında olan İznikli arkadaşlarıma teşekkür ederim, artık seçim geride kaldı bundan sonra kavgaya gerek yok telefonum 24 saat açık bir sorunu olan bana ulaşsın ben 32 senedir bu camianın içerisindeyim sorunların farkındayız amacımız bu sorunlara çare olmak ve spora bir şeyler katmaktır. Bakın günümüzde Bursa sporun her zaman öncü şehridir. Elit ligi Bursa olarak biz başlattık. Türkiye’de 5 kategoride birden finallere kalarak 3 şampiyon çıkarttık. Büyük illere baktığınızda bunları başaramıyor. Ama inanın ileride bizim uyguladığımız modeli büyük illerde uygulayacaklar. Her hafta başka ilçelerde toplanıyoruz ve sorunları yerinde öğreniyoruz” dedi. Osman Kılıç ayrıca bir müjde vererek Yönetim kurulana bugüne kadar İznik’ten bir yönetici arkadaş aramızda olmadı fakat buradan söz veriyorum bundan sonraki seçimde İznik’ten bir arkadaşımız da bizimle birlikte olacak.

Gerçekleşen toplantıda 2. amatör küme maçlarının oynandığı İznik’teki dış sahaya öncelikle soyunma odası ve tribün yapılması konusu gündeme geldi. Ayrıca ilçe stadının zeminin bozuk olduğu için zeminin yenilenme çalışmaları hakkında da destek istendi. İl Tertip Komitesi Üyesi Ahmet Yılmaz Toplantıda dile getirilen sorunlar üzerine şu şekilde konuştu: Sorunlarımız hepimizindir. Bu sorunları birlikte gidereceğiz. İznik kulüplerimizin sorunlarını ve dileklerini gerekli mercilere ileteceğini belirtti.

Toplantıda kulüp yöneticileri ve spor adamlarının soru ve önerileri de konuşuldu.

Yılmaz, bu toplantıların yıl içerisinde devam edeceğini belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.