Seray ve Burak Mutluluğa “EVET” dedi.

0

İznikspor’un kalecisi Burak Akın Göksu Park tesislerinde gerçekleşen düğünle hayatını Seray Kırmızıoğlu ile birleştirdi.

 

Göksu Park Kır Düğün Salonunda gerçekleşen törende gelin ve damat alkışlar eşliğinde salona girdiler. Genç çift, kendileri için hazırlanan sahnede ilk danslarını ederken; daha sonra davetliler de genç çifte eşlik ettiler.

 

Nikahı Başkan Usta Kıydı

 

İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta’nın kıydığı nikahın şahitliklerini genç çiftin yakın arkadaşları yaptı. Nikah cüzdanını gelin hanımın babasına takdim eden Kağan Mehmet Usta çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi.

 

Katılımın oldukça yoğun olduğu düğün töreninde genç çifti aile dostları ve akrabaları bu mutlu günde yalnız bırakmadı. Böylesine mutlu gecede gönüllerince eğlenme fırsatı bulan çiftin heyecanları görülmeye değerdi. Evlatlarının mürüvvetini gören Tuncay – Aygün Akın çifti ile Aydın ve Şenay Kırmızıoğlu kendilerini yalnız bırakmayan aile dostlarına ve konuklara tek tek teşekkür etmeyi de ihmal etmediler.

 

Eğlencenin zirveye çıktığı gecede çalınan oyun havaları ile genç çift ile arkadaş, dost ve akrabaları gecenin sonuna kadar gönüllerince eğlendi.

 

İznik Gazetesi ailesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.