Muhteşem Bir Düğünle Hayatlarını Birleştirdiler

Reklamcı Barış Türer Limnades Hotel’de gerçekleşen müthiş bir düğünle hayatını Cansu Kanpolat ile birleştirdi.

0

Göl sahil yolunda Limnades Hotel’de gerçekleşen törende gelin ve damat alkışlar eşliğinde salona girdiler. Genç çift, kendileri için hazırlanan sahnede ilk danslarını ederken; daha sonra davetliler de genç çifte eşlik ettiler. Düğün pastasının kesilmesinin ardından ise takı merasimi gerçekleştirildi.

 

Nikahı Başkan Usta Kıydı

 

İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta’nın kıydığı nikahın şahitliklerini genç çiftin yakın arkadaşları ve Gazeteci Mehmet Buldu yaptı. Nikah cüzdanını gelin hanım Cansu Kanpolat’a takdim eden Kağan Mehmet Usta çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi.

 

Orkestra Musicall sahne aldı

 

Katılımın oldukça yoğun olduğu düğün töreninde genç çifti aile dostları ve akrabaları bu mutlu günde yalnız bırakmadı. Böylesine mutlu gecede gönüllerince eğlenme fırsatı bulan çiftin heyecanları görülmeye değerdi. Evlatlarının mürüvvetini gören Türer ve Kanpolat  aileleri kendilerini yalnız bırakmayan aile dostlarına ve konuklara tek tek teşekkür etmeyi de ihmal etmediler.

 

Limnades’te  gerçekleşen düğünde sahne alan Orkestra Musical seslendirdiği yerli ve yabancı şarkılar ile konuklara unutulmaz bir gece yaşattı. Eğlencenin zirveye çıktığı gecede çalınan oyun havaları ile genç çift ile arkadaş, dost ve akrabaları gecenin sonuna kadar gönüllerince eğlendi.

 

İznik Gazetesi ailesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.