Modern Pentatlon Takımı Kampta…

0

11-12 Eylül tarihlerinde İznik’te gerçekleşecek İznik Biathle ve Triathle Yarışları, sporcu, antrenör, hakemler ve görevli personelin sağlığının riske atılmaması için iptal edilmişti. Bu iptalin ardından İznik Pentatlon takımımız, Bursa Albatros Pentatlon takımı ile birlikte İzzet Peşte tesislerinde kampa girdi.

 

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu (TMPF), 11-12 Eylül 2020 tarihlerinde gerçekleştirmeyi planladığı  “İznik Biathle ve Triathle Yarışları” ‘nın iptal edildiğini duyurmuştu. Bu kararın ardından çalışmalarını ara vermeden sürdüren İznik Pentatlon ekibimiz Bursa Albatros takımı ile birlikte kampa girdi. İznik Belediyesinin sponsorluğunda İzzet Peşte Tesislerinde gerçekleşen kampı ziyaret eden Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta genç sporcuları ziyaret ederek kamp hakkında bilgi aldı. İdman yapan sporcular işle birlikte atış yapan Usta seneye yapılacak yarışmalar için her iki takım sporcularına başarılar dileyerek “ belediye olarak gençlere her türlü desteği vermeye hazırız. Bu sene yarışlar gerçekleşmedi fakat emin olun seneye çok daha güzel bir organizasyon ile yarışları gerçekleştireceğiz. Genç sporcularımızla ilgilenen Pentatlon il temsilcimiz Hakan Sarıgül ve İznik İlçe temsilcimiz Zafer Şen’e emekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds