Mimar çift Mutluluğa “EVET” dedi.

İznik Belediyesinden emekli İmar İşleri müdürü Kayın Çalışkan’ın kızı Mimar İrem ile Müteahhit Burhan Türk’ün oğlu Mimar Mehmet Göksu Park’ta gerçekleşen muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdiler.

0

Göksu park kır düğün salonunda gerçekleşen törende gelin ve damat alkışlar eşliğinde salona girdiler. Genç çift, kendileri için hazırlanan sahnede ilk danslarını ederken; daha sonra davetliler de genç çifte eşlik ettiler.

 

Nikahı Başkan Usta Kıydı

 

İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta’nın kıydığı nikahın şahitliklerini genç çiftin yakın arkadaşları yaptı. Başkan Usta nikah cüzdanını gelinin babası Kayın Çalışkan’a taktim etti. Baba Çalışkan ise nikah cüzdanını kızı İrem’e verip mutluluklar diledi.

Başkan Usta’da genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyerek hatıra fotoğrafı çektirdiler. Düğüne Yenişehir Belediye başkanı Davut Aydın’da katıldı.

 

Düğün pastasının kesilmesinin ardından ise takı merasimi gerçekleştirildi.

 

Katılımın oldukça yoğun olduğu düğün töreninde genç çifti aile dostları ve akrabaları bu mutlu günde yalnız bırakmadı. Böylesine mutlu gecede gönüllerince eğlenme fırsatı bulan çiftin heyecanları görülmeye değerdi. Evlatlarının mürüvvetini gören Çalışkan ve Türk aileleri kendilerini yalnız bırakmayan aile dostlarına ve konuklara tek tek teşekkür etmeyi de ihmal etmediler.

 

Göksu Park’ta gerçekleşen düğünde çalınan oyun havaları ile genç çift ile arkadaş, dost ve akrabaları gecenin sonuna kadar gönüllerince eğlendi.

 

İznik Gazetesi ailesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.