MARKA KENT İZNİK’TE SOKAK CANLARINA YATIRIM DEVAM EDİYOR

0

İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, sokak hayvanları için içerisinde ameliyathanesi olan son sistem barınak yapıldığını müjdeledi. Başkan Usta ayrıca sokak hayvanları için hizmet aracı satın aldıklarını da ifade etti.

 

Unesco’ya aday İznik’te sokak hayvanları da unutulmuyor. Belediye içerisine ameliyathanesi olan son sistem barınağın inşaatına başladı. Barınak bir ay içerisinde hizmete başlayacak. Ayrıca İznik Belediyesi bünyesine sokak hayvanlarına hizmete yönelik araç satın alarak takdir topladı. Hayvan dostu bir belediye olmak için vargüçleri ile çalıştıklarını ifade eden İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, “İznik bir marka kenttir. Dünya İznik’i tanıyor ve takip ediyor. Sokak hayvanlarını hiç bir zaman ihmal etmiyoruz. Marka kente yakışır bir barınak inşaa ediyoruz. Ayrıca sokaklara mama rafları koyuyoruz. Hizmet Aracımızı aldık. Veterinerlik birimimiz vargücü ile çalışıyor” dedi.

 

Belediye Veterineri Mertkan Bahçekapılı, “Burada sokak hayvanlarının her türlü ameliyatı, bakımı ve kısırlaştırması yapılacaktır. Bir ay içerisinde hizmete başlıyoruz.”dedi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds