KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

0

İznik Belediyesi Yeni İmar Alanları olan Yeşil Camii ve Eşrefzade Mahallesindeki altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda kilitli parke taşı döşeme, bordür, kaldırım ve asfaltlama çalışmaları Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta’nın talimatı ile hız kazandı.  

İznik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü koordinasyonu ile gerçekleştirilen çalışmalar İki koldan aralıksız devam ediyor. Vatandaşlarımızın daha rahat ulaşım sağlamaları için çalışmalarını son hızla devam ettiren ekipler, kilit parke taşı döşeme ve bordür döşeme çalışmalarının yanı sıra kaldırım ve stabilize yol çalışmalarını Gazi İbrahim Usta sokak ile Günaydın sokakta sürdürüyor.

İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta “Parke taşı döşeme çalışmalarımızla stabilize yol çalışmalarımızı birleştirip modern yollara kavuşacağız. İlçemize eksiksiz hizmet sunabilmek için birçok mahallede ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Hizmet Belediyeciliği anlayışı ile çıkmış olduğumuz yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özveriyle çalışmaktadır. Şu anda ilçemizde Merkez ve Kırsal Mahallelerin birçok yerinde ekiplerimiz bir yandan parke döşeme, bir yandan kaldırım çalışması bir yandan da stabilize yol çalışması gerçekleştiriyor. Gazi İbrahim Usta Sokak ile Günaydın sokakta kilit parke taşı döşeme çalışmalarımız devam ediyor. Tüm bu çalışmalar daha güzel, daha yaşanılabilir bir İznik için” dedi.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.