Karakaş’tan Miting havasında Boyalıca ziyareti

Millet İttifakı İznik Belediye Başkan Adayı Kenan Karakaş, Boyalıca Mahallesinde müthiş bir sevgi seli yaşadı. Boyalıca’lı vatandaşlar mahalle girişinde Karakaş ve ekibinin 268 araçlık konvoyunu meşale ve havai fişeklerle karşıladı.

Boyalıca’da Kenan Karakaş büyük bir kalabalık ile karşılandı. Karakaş’ın ziyareti adeta mitinge döndü. İyi Parti İznik İlçe Başkanı Hilmi Dükkancı, CHP İznik İlçe Başkanı Sadullah Eşiyok, Belediye Meclis Üyeleri ve 268 araçlık konvoy ile Boyalıca’ya giriş yapan Karakaş, projelerinden bahsetti.

“Kenan Başkan” tezahuratları eşliğinde karşılanan Kenan Karakaş “ arkadaşlar bu ilgi ve alakanın altında hiçbir zaman kalmayacağıma şerefim üzerine söz veriyorum” diyerek başladığı konuşmasında “sevgili hemşerilerim bazı arkadaşlar diyor ki iktidar belediyesi olursa farklı olur diyor. Mustafa Bozbey 20 yıldır iktidar belediyesi miydi , Eskişehir yanınızda iktidarda mıydı, bu kardeşiniz Elbeyli’de başkanlık yaptı iktidarda mıydı, Allah şahittir iktidar belediyelerinin alamadığı paraları projeler karşılığında bu kardeşiniz aldı. At binenin kılıç kuşananın biz iktidara geldiğimizde ki bunu her yerde söylüyoruz sivil toplum örgütleri yanımızda, muhtarlarımız arkamızda, ilk işimiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanına çıkmak olacak. Hükümet onlar olabilir ama Devlet 81 milyon insanımızındır. Onun için kimsenin endişesi olmasın biz 46 mahallemizin de üstesinden geliriz. Bu bilgi, beceri ve tecrübeye sahibiz. Hizmette ayrı gayrı olmaz, ayrım yapamazsın sizlerin talepleri doğrultusunda her türlü hizmeti yapacağımıza namus ve şeref sözü veriyorum” dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.