Kağan Usta Projelerini Açıklayacak…

Meclis üyeleri ile birlikte tam gaz seçim çalışmalarına devam eden Cumhur İttifakı İznik Belediye Başkan adayı Kağan Mehmet Usta Pazartesi günü İznik için projelerini açıklayacak.

Ak Parti Belediye Başkan adayı Kağan Usta 11 Mart Pazartesi günü saat: 19.30’da Maramarabirlik düğün salonunda İznik ile ilgili projelerini açıklayacak.

Gazetemize özel açıklamalarda bulunan Belediye Başkan adayı Kağan Usta “Memleket İşi Gönül İşi” diyerek çıktığımız bu yolda önceliği halkımıza vereceğiz, halkla birlikte bir yönetim ilkesiyle yapacağımız hizmetleri orada yaşayan vatandaşlarımızla birlikte karar alacağız. Böylece belediye kaynaklarını hem doğru bir şekilde kullanacağız hem de şeffaf olacağız. Doğrudan insanımıza dokunacağız ve projelerimizi bu doğrultuda geliştireceğiz. İnanın İznik için yapacak çok işimiz var, gerçi medeniyetler beşiği İznik için ne yapılsa azdır fakat biz eksiklikleri biliyoruz ve bunun farkındayız. Ekibim ile birlikte canla başla İzniğimiz için kafa yoruyor ve kentimizin hikayesine göre projeler geliştiriyoruz. Şunu bir kez daha üzerine basa basa ifade etmek isterim, İznik’i birlikte yöneteceğiz, projelere birlikte karar vereceğiz her şey şeffaf olacak hiçbir vatandaşımızın bundan şüphesi olmasın. Biz taahhüt ettiğimiz ve verdiğimiz sözlerin arkasında duracağımıza söz veriyoruz. Son 5 yılda Ak Parti belediyeciliğinin kentimize yaptığı hizmetler ortadadır bizler de Alinur başkanımızla birlikte bu hizmetleri devam ettirmek istiyoruz” dedi.

Usta, Pazartesi günü yapılacak toplantıya tüm vatandaşları davet etti.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.