BAŞKAN USTA’DAN EMEKÇİLERE BAYRAM MÜJDESİ

TAM %50 ZAM YAPTI

0

İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta bugün işçi emekçilerine %50 zam müjdesi vererek çifte bayram yaşattı.

Başkan Usta açıklamasında “Mesai arkadaşlarımızın, emekçi kardeşlerimin her daim yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Bu bağlamda 375 sayılı KHK  İle Belediyemiz bünyesinde çalışan kardeşlerimizin maaşlarına 1 Temmuz 2022 tarihinden geçerli olmak üzere %50 oranında zam yapıyoruz” dedi.

Usta yaptığı açıklamada “Sizlerle birlikte Medeniyetler Başkenti İznik’imize hizmet etme şerefini rabbim bizlere nasip etti. İlçemize emeklerinizle büyük katkılar sunuyorsunuz. Cennet ilçemizin temiz kalmasını, onarılmasını, renk renk çiçek açmasını, vatandaşlarımızın kaliteli hizmet almasını sizler sağlıyorsunuz. İlçemize gelen misafirlerimizi karşılayan siz emekçi kardeşlerimizsiniz. Dünyayı saran pandemi sürecinde devlet, millet el ele belediye olarak anında hizmet, yerinde müdahale ile yoğun süreçleri birlikte aştık, başardık.

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde emekçilerimizi enflasyona ezdirmemek adına önemli gelişmeler ve iyileştirmeler gerçekleşiyor. İşçimize emekçimize alın teri kurumadan emeğinin karşılığını vermek vazgeçilmezimizdir.

Herşeye rağmen güçlü altyapımız ile emekçi kardeşlerimize yeni bir zam ile destek oluyoruz. İznik için hep birlikte omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Hayırlı günlerde harcayın inşallah” dedi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.