Haber Detayı
19 Ağustos 2017 - Cumartesi 15:16
 
Uğur’da Boş Dönen Yok!
Gelenek bozulmadı! Özel İznik Uğur Özel Öğretim Kursu rekor sayıda öğrencisini bu yıl da üniversiteye Uğur’ladı!
Eğitim Haberi
Uğur’da Boş Dönen Yok!

                Türkiye’de ve dünyada eğitimin marka değeri, eğitimde yarım asırlık bir başarı geleneğine sahip olan Özel İznik Uğur Özel Öğretim Kursu geleceğimizin teminatı olan gençlerin birbirinden seçkin bölüm ve üniversitelere yerleşmesinin haklı gururunu yaşıyor.

                Profesyonel bakış açısı, insana değer veren yaklaşımı, bilim ve gelişim odaklı tutumuyla öğrencilerinin her daim yanında olan kurumumuz; idealist, her gün daha büyük bir hırs ve şevkle başarıya koşan öğrencilerimizle zorlu bir maratonu daha mutlu sonla bitirdi.

                Bu zorlu sınav hazırlığı sürecinde gecesini gündüzüne katan ve “başarının adı” olan öğrencilerimize, onlarla beraber an be an bu sürecin içinde olan duyarlı velilerimize hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen okul idareci ve öğretmenlerimize tebrik ve teşekkürü bir borç biliyoruz.

                Vatana ve millete faydalı birer birey olma yolunda, milli ahlak ve bilince sahip, mesleğinde ehil nice doktor, eczacı, hakim, savcı, mühendis, öğretmen adayları İznik’imizin pırıl pırıl gençleri yurdun dört bir yanına dağılıyor. Bu başarının asıl sahibi gençlerimizi hayırla, Uğur’la ülkemizin saygın üniversitelerine Uğur’luyor, yolunuz da bahtınız da açık olsun diyoruz.

                Özel İznik Uğur ailesi olarak aydınlanma, eğitim, gelişim ve başarı yolunda; hiç eksilmeyen bir heyecan artarak devam eden bir çalışma azmi, disiplinli, güler yüzlü ve çağdaş eğitim metoduyla başarıyı gelenek haline getiriyoruz.

Çünkü biz öğrencilerimizin, İznik’imizin, Türkiye’mizin Uğur’una sonuna kadar inanıyoruz!

 

2017

İZNİK UĞUR ÖZEL ÖĞRETİM KURSU

ÜNİVERSİTEYE UĞUR'LADIKLARIMIZ

 

  AD SOYAD ÜNİVERSİTE BÖLÜM
1 SEYİT ALİ  ERTÜRK  ULUDAĞ ÜNV. TIP 
2 FATİH  TINMAZ  KAFKAS ÜNV. TIP 
3 TUĞBA ÖZLEM IŞIK ANKARA GÜLHANE TIP TIP 
4 İSMAİL  TUFAN İSTANBUL TEKNİK ÜNV. ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
5 ALİŞAN  VARNALI TRAKYA ÜNV. ECZACILIK
6 FATMANUR  ÇAKMAK  HACETTEPE ÜNV. HUKUK 
7 AYŞE  ŞİRVAN  MARMARA ÜNV. HUKUK 
8 CEMİLE ECE  ARSLAN MEDİPOL ÜNV. HUKUK 
9 BEYZA  UĞUR  OKAN ÜNV. HUKUK 
10 SUDE  CÜNEDİOĞLU  KIRIKKALE ÜNV. HUKUK 
11 RECEP TAYYİP  ÇOLAK  ATATÜRK ÜNV. HUKUK 
12 BENGÜ  ŞEN  ANADOLU ÜNV. HUKUK 
13 YUNUS EMRE  BALCI  BALIKESİR ÜNV. MİMARLIK 
14 NURGÜL  TEMİZ  ABANT İZZET BAYSAL ÜNV. MİMARLIK 
15 RÜMEYSA  KUŞ  KOCAELİ ÜNV. MİMARLIK 
16 SEYİT KAĞAN KARCI  YILDIZ TEKNİK ÜNV. MİMARLIK 
17 GÜL  ÇELİK İZMİR YÜKSEK TEK.ENT. MİMARLIK 
18 BÜŞRA TUTAL KARABÜK ÜNV. MİMARLIK 
19 ALİ FETHİ ŞENER DOĞU AKDENİZ ÜNV MİMARLIK 
20 ECENUR  AKPINAR  ANADOLU ÜNV. İÇ MİMARLIK 
21 ESLEM  KALKAN MEDİPOL ÜNV. İÇ MİMARLIK 
22 ECENUR  DESTAN  AFYON KOCATEPE ÜNV. VETERİNERLİK 
23 FERHAT  MAYIL  BALIKESİR ÜNV. VETERİNERLİK 
24 SENA  BAYDAR  KARABÜK ÜNV. FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
25 SELİN  BOZKURT KENT ÜNV. FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
26 İREMNUR  KAYA  ANKARA ÜNV. PSİKOLOJİ
27 ŞEYMANUR YILMAZ ESENYURT ÜNV. PSİKOLOJİ
28 GİZEM  YAKAR KATİP ÇELEBİ ÜNV. PSİKOLOJİ
29 ÇAĞATAY  AKYILDIZ BÜLENT ECEVİT ÜNV. PSİKOLOJİ 
30 KADER  BAŞKURT  BALIKESİR ÜNV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK 
31 ESRA  PANZEHİR İSTANBUL ÜNV. HEMŞİRELİK
32 HANİFE KAYA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. HEMŞİRELİK
33 YASEMİN ESLEM  KOÇER OSMANGAZİ ÜNV. HEMŞİRELİK
34 SİNEM  ESEN BÜLENT ECEVİT ÜNV. HEMŞİRELİK
35 GAMZE  DEMİRTAŞ BÜLENT ECEVİT ÜNV. HEMŞİRELİK
36 DENİZ  YILDIRIM OKAN ÜNV. HEMŞİRELİK
37 TUĞBA ÖNER PAMUKKALE ÜNV. HEMŞİRELİK
38 YAREN  ERSÖZ BALIKESİR ÜNV. HEMŞİRELİK
39 SABRİYE SEVDE ÇETİN  YEDİTEPE ÜNV. HEMŞİRELİK
40 NİDA  TEKİN OSMANGAZİ ÜNV. EBELİK 
41 MUSTAFA BERK  SARGIN BÜLENT ECEVİT ÜNV. MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
42 YAREN  DURAN UŞAK ÜNV. MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
43 SEMANUR  KÖSE  ANKARA ÜNV. BESLENME VE DİYETETİK 
44 MERVE  UYSAL  MARMARA ÜNV. BESLENME VE DİYETETİK 
45 BEGÜM NUR  ORUÇ BEYKENT ÜNV. BESLENME VE DİYETETİK
46 GÜLŞEN YILDIZ ÜSKÜDAR ÜNV. ERGOTEREPİ
47 ONUR  TAŞCI AYDIN ÜNV ODYOLOJİ
48 YUSUF AYDIN  MARMARA ÜNV. İLAHİYAT
49 ESRA  OKTAY ONSEKİZ MART ÜNV. İLAHİYAT
50 ÖMER DAVARCI ONSEKİZ MART ÜNV. İLAHİYAT
51 AYŞEGÜL  ÜNLÜ KOCAELİ ÜNV. İLAHİYAT
52 HASAN DÖNMEZ ABANT İZZET BAYSAL ÜNV. İLAHİYAT
53 KEREM  ALKIŞ OSMANGAZİ ÜNV. İLAHİYAT
54 EDANUR ASA BÜLENT ECEVİT ÜNV. İLAHİYAT
55 HÜSNİYE  ERSÖZ DUMLUPINAR ÜNV. İLAHİYAT
56 ONUR  TEKİN ANADOLU ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHANDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
57 MEHMET HALUK BULUT SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. ELEKTRİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ 
58 HALİL İBRAHİM  AKIN  AMASYA ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
59 ESRA  ERİM  DÜZCE ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
60 FURKAN  TERZİ  SAKARYA ÜNV. ELEKTRONİK VE ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
61 MEHMET MERT POTUR BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNV ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
62 İREM  KÜÇÜKÇAKIR YALOVA ÜNV. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ 
63 BEYZA  YAVAŞ BALIKESİR ÜNV. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ 
64 BURCU KARABACAK OSMANGAZİ ÜNV. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ 
65 HÜSEYİN  ALTAY ERCİYES ÜNV. ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
66 FURKAN EREN  GÜZEL  KARADENİZ TEKNİK ÜNV. GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ
67 BARTU BOZKURT DOKUZ EYLÜL ÜNV. BİLGİSAYAR BİLİMİ
68 DUYGU  KÜÇÜK SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
69 TALHA  AYDIN  İSTANBUL ÜNV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
70 FURKAN  ÇATAK DOKUZ EYLÜL ÜNV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
71 KEREM  AKÇAKAYA  BALIKESİR ÜNV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
72 FEYZANUR AYDIN  BÜLENT ECEVİT ÜNV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
73 YİĞİT KUŞAKSIZ  DOĞUŞ ÜNV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
74 BETÜL VAROL DÜZCE ÜNV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
75 SALİH YILDIRIM SELÇUK ÜNV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
76 KADİR TERZİ  BALIKESİR ÜNV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
77 KAAN TUNCER NİĞDE ÖMER HALİS DEMİR ÜNV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
78 AHMET  AKIN  KARADENİZ TEKNİK ÜNV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
79 SALİHCAN ÜRÜ PAMUKKALE ÜNV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
80 ONUR  KAYALI DOKUZ EYLÜL ÜNV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
81 SENA  ÖZKAN DOKUZ EYLÜL ÜNV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
82 MÜBERRA AYDIN SAKARYA ÜNV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
83 EMRE KARAMAN SAKARYA ÜNV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
84 AZİZ ALPEREN  TOPUZ BALIKESİR ÜNV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
85 AHMET BARIŞ  TEMEL BÜLENT ECEVİT ÜNV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
86 FATİH  BALCI  BÜLENT ECEVİT ÜNV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
87 FURKAN  ARABACI  OSMANGAZİ ÜNV. METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
88 HAKAN  ZÜMRÜT GAZİ ÜNV. METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
89 İSMAİL  GÜLEÇ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV.  MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
90 NEZİHA  UZUN  OSMANGAZİ ÜNV. KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
91 YUNUS EMRE  GENÇTÜRK  KARADENİZ TEKNİK ÜNV. HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
92 HİLAL ÜLKÜ  ÇIRIK ABANT İZZET BAYSAL ÜNV. GIDA MÜHENDİSLİĞİ
93 İLAY YILMAZ BURSA TEKNİK ÜNV. GIDA MÜHENDİSLİĞİ
94 RABİA  UZUN  PAMUKKALE ÜNV. ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
95 BEYZANUR TOKER DOKUZ EYLÜL ÜNV. ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
96 YASİN İNCE DOKUZ EYLÜL ÜNV. ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
97 İBRAHİM AYDIN  KARADENİZ TEKNİK ÜNV. ORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
98 ALEYNA  ÇETİNKAYA KARADENİZ TEKNİK ÜNV. PEYZAJ MÜHENDİSLİĞİ
99 RASİM  SAKA ULUDAĞ ÜNV. BİTKİ KORUMA
100 SERHAT TEKİN UŞAK ÜNV. BİTKİ KORUMA
101 RECEP KAVAZ ON DOKUZ MAYIS ÜNV BİTKİ KORUMA
102 ENES ERSÖZ ADNAN MENDERES ÜNV. BİTKİ KORUMA
103 BEHİYE BEYZA YAVUZ OSMANGAZİ ÜNV. FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
104 ALİ ERGÜN CELAL BAYAR ÜNV. FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
105 SEDANUR  ŞİMŞEK DÜZCE ÜNV. FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
106 OSMAN ÇAĞATAY ŞAHİN YILDIZ TEKNİK ÜNV. İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
107 SERKAN ÖZSOY ANADOLU ÜNV. ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
108 ECEM  KARAKURT DOKUZ EYLÜL ÜNV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
109 CİHAN  SEVİNÇ NECMETTİN ERBAKAN ÜNV. COĞRAFYA ÖĞRETMENLİĞİ
110 SAMET  ÇAKIR BÜLENT ECEVİT ÜNV. SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
111 SEDANUR  YÜRÜK  ULUDAĞ ÜNV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
112 ŞEVVAL  FINDIK LEFKE ÜNV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
113 HİLAL  VARVAR MARMARA ÜNV. BESYO
114 ESEN  YETİM İNÖNÜ ÜNV. MATEMATİK 
115 SERMİN  YILDIRIM ULUDAĞ ÜNV. MATEMATİK 
116 GAMZE  YAKUT GAZİ ÜNV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
117 ALEYNA  KAYA ABANT İZZET BAYSAL ÜNV. TÜRKDİLİ VE EDEBİYATI
118 MİNE  ALTINDAĞ GAZİ ÜNV. TÜRKDİLİ VE EDEBİYATI
119 ÖMER FARUK ÖNER SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. TARİH
120 NAZMİYE NİDA  TURGUT KARABÜK ÜNV. TARİH
121 TUĞBA ARSLAN ULUDAĞ ÜNV. TARİH 
122 İSMAİL BİBERCİ ULUDAĞ ÜNV. FELSEFE
123 ENİSE YAVAŞ ULUDAĞ ÜNV. SOSYOLOJİ
124 GÖRKEM  KAYA DUMLUPINAR ÜNV. İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
125 ESRA  ÖZTÜRK ONSEKİZ MART ÜNV. COĞRAFYA
126 İREM YEŞİL OSMANGAZİ ÜNV. İKTİSAT
127 ALEYNA  EŞME KARADENİZ TEKNİK ÜNV. İKTİSAT
128 MUSTAFA KAAN AKÇAKAYA  DOKUZ EYLÜL ÜNV. İKTİSAT
129 EMRE YAVAŞ ABANT İZZET BAYSAL ÜNV. İKTİSAT
130 ANIL İBRAHİM  PELTE CELAL BAYAR ÜNV. İKTİSAT
131 MUSTAFA  ÖZKAN BALIKESİR ÜNV. İKTİSAT
132 HAMZA AKIN  ADNAN MENDERES ÜNV. İKTİSAT
133 SENA ERGOVAN BALIKESİR ÜNV. İKTİSAT
134 YUSUF DENİZ DUMLUPINAR ÜNV. İKTİSAT
135 TUNAHAN  GİRGİN KARADENİZ TEKNİK ÜNV. İSTATİSTİK VE BİLGİSAYAR BİLİMLERİ
136 KÜBRANUR KAYA MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. İSTATİSTİK
137 EMRE BALTA MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. YİYECEK İÇECEK İŞLETMECİLİĞİ
138 SALİMCAN BAL MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. İŞLETME
139 ESRA  AYDEMİR AFYON KOCATEPE ÜNV. İŞLETME
140 DUYGU  İNCİLİ OSMANGAZİ ÜNV. İŞLETME
141 FURKAN  OLGUN ULUDAĞ ÜNV. İŞLETME
142 TALHA  TETİK DUMLUPINAR ÜNV. İŞLETME
143 FURKAN KARABUĞA OSMANGAZİ ÜNV. İŞLETME
144 ALİ KOÇ ULUDAĞ ÜNV. İŞLETME 
145 MERVE  BALABAN ULUDAĞ ÜNV. İŞLETME YÖNETİMİ
146 MURAT SARI BÜLENT ECEVİT ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
147 UFUK  AYDIN  KASTOMONU ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ 
148 FATMANUR  DALGIÇ AKDENİZ ÜNV. KAMU YÖNETİMİ
149 DİLARA  KULABER DOKUZ EYLÜL ÜNV. KAMU YÖNETİMİ
150 ELİF  YETİŞ  ONSEKİZ MART ÜNV. KAMU YÖNETİMİ
151 MÜRVET  DEMİRCAN OSMANGAZİ ÜNV. MALİYE
152 TUĞÇE  YILMAZ MARMARA ÜNV. MALİYE
153 BEYZA  SAVAŞ DOKUZ EYLÜL ÜNV. EKONOMETRİ
154 İLKER  EROĞLU KARADENİZ TEKNİK ÜNV. EKONOMETRİ
155 EMİNE ÖNER KARABÜK ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER
156 FATMANUR  MUSLU ULUDAG ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER
157 MUSTAFA ALİ SARAÇ GİRESUN ÜNV. RADYO SİNEMA TELEVİZYON
158 MEHMET ERSÖZ SAKARYA ÜNV. SPOR YÖNETİCİLİĞİ
159 BUSENUR ÇAKMAK PİRİ REİS ÜNV. ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK VE TİCARET
160 ELİFNUR  GÜNERİ  MEDİPOL ÜNV. ULUSLARARASI LOJİSTİK YÖNETİMİ
161 ENES  ACAR ÇANKIRI KARATEKİN ÜNV. ULUSLARARASI TİCARET
162 EMİRCAN YILDIRIM ÇANKIRI KARATEKİN ÜNV. ULUSLARARASI TİCARET 
163 FURKAN  ÇETİN NECMETTİN ERBAKAN ÜNV. ULUSLARARASI TİCARET
164 HAZER KALSEN ÇUKUROVA ÜNV. ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANSMAN
165 FATİH  TOPÇU MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANSMAN
166 İLAYDA SİNEM ALKIŞ ADNAN MENDERES ÜNV. ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANSMAN
167 ÖZLEM KAYNAK ANADOLU ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
168 SELEN  BODUR GAZİ ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
169 LÜTFÜ GÜVENÇ ADNAN MENDERES ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
170 MUHARREM  EKİMCİ SELÇUK ÜNV. YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
171 SERAP  ÇAYLAK BURDUR ÜNV. YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
172 SAHİNUR CENGİZ EGE ÜNV. MOBİLYA VE DEKARASYON
173 SELENAY  SARI NECMETTİN ERBAKAN ÜNV. MUHASEBE VE FİNANSMAN YÖNETİMİ 
174 ASLI  SEYHAN  MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. SİVİL HAVA İŞLETMECİLİĞİ
175 EMRE KÖSE  KOCAELİ ÜNV. SİVİL SAVUNMA VE İTFAYECİLİK
176 İBRAHİM ESER YALOVA ÜNV. SOSYAL HİZMET
177 HATİCE DÜVENCİ ACIBADEM ÜNV. SAĞLIK YÖNETİMİ
178 AHMET  KAMAN DÜZCE ÜNV. SAĞLIK YÖNETİMİ
179 MELİKE  ÇAYIR ÜSKÜDAR ÜNV. SAĞLIK YÖNETİMİ
180 BUSE SERT DÜZCE ÜNV. SAĞLIK YÖNETİMİ
181 EDA  BALOĞLU ÜSKÜDAR ÜNV. AMELİYATHANE HİZMETLERİ
182 UMUT BURAK  DEMİR ESENYURT ÜNV. ANESTEZİ
183 ASİYENUR  PİŞKİN DOĞU AKDENİZ ÜNV ANESTEZİ
184 EREN İLHAN İSTANBUL ÜNV. BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
185 YASEMİN  GİRGİN KARADENİZ TEKNİK ÜNV. BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
186 ALİHAN YAVUZ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ
187 BÜŞRA  ÇAKIR DUMLUPINAR ÜNV. TIBBI DÖKÜMASYON VE SEKRETERLİK
188 EMİRHAN  OLGUN ADNAN MENDERES ÜNV. BİTKİ KORUMA
189 EDA ERDEM NEVSEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNV. BANKACILIK VE FİNANS
190 RECEP DENİZ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. BANKACILIK VE SİGORTACILIK
191 EMİNE  GÜLEÇ ULUDAĞ ÜNV. BANKACILIK VE SİGORTACILIK
192 ALİ TATLI AFYON KOCATEPE ÜNV. BANKACILIK VE SİGORTACILIK
193 MEHMET NEZİR BOZKURT MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. BÜRO YÖNETİMİ 
194 BÜŞRA GÜROL SAKARYA ÜNV. BÜRÖ YÖNETİMİ VE ASİSTANLIĞI
195 ECE BABUÇ ULUDAĞ ÜNV. BÜRO YÖNETİMİ
196 ŞAFAK  BEKİ ADNAN MENDERES ÜNV. BÜRO YÖNETİMİ
197 BURÇİN KÖSEM AREL ÜNV. ÇOÇUK GELİŞİMİ
198 NEZİH ALTIN MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. DIŞ TİCARET 
199 AHMET ENES DURAN PAMUKKALE ÜNV. DIŞ TİCARET 
200 MERVE  KIRAN ANADOLU ÜNV. LOJİSTİK
201 METEHAN  HANÇERLİ DOKUZ EYLÜL ÜNV. ELEKTRİK
202 EMİN  YETİM ULUDAĞ ÜNV. MAKİNE
203 YİĞİTCAN SARI DUMLUPINAR ÜNV. MAKİNE
204 FATİH TALAŞ ULUDAĞ ÜNV. MAKİNE
205 VEYİSCAN ÇALIK NAMIK KEMAL ÜNV. MAKİNE
206 UMUT  DOĞTAY SAKARYA ÜNV. MEKATRONİK
207 GÖKHAN  AKIN  BALIKESİR ÜNV. MİMARİ RESTARASYON
208 YUSUF ASA MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. MİMARİ RESTARASYON
209 YUSUF SELİM  ALBAYRAK BURDUR ÜNV. SİVİL HAVACILIK VE KABİN HİZMETLERİ
210 FİLİZ YILMAZ ANADOLU ÜNV. SİVİL HAVACILIK VE KABİN HİZMETLERİ
211 CAN  TARGAN ULUDAĞ ÜNV. OTOMOTİV
212 MUSTAFA ORHAN SARI  ULUDAĞ ÜNV. OTOMOTİV
213 LATİFE ESMANUR DERE ABANT İZZET BAYSAL ÜNV. TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
214 MURAT SAVA MUGLA SITKI KOÇMAN ÜNV. TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
215 ÖZGE  DÖNMEZ KOCAELİ ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
216 İLKER  RENDA TAŞOVA MYO RAYLI SİSTEMLER İŞLETMECİLİĞİ
217 ALEYNA  AŞKAR YALOVA ÜNV. GIDA KALİTE VE KONTROL
218 OKAN TOPÇU DÜZCE ÜNV. ÇAĞRI MERKEZİ OPERATÖRLÜĞÜ
219 ERAY ÜNAL EGE ÜNV. OTO BOYA VE KAROSERİ
Kaynak: Editör: Uğur Demirtaş
Yorumlar
Haber Yazılımı