Haber Detayı
13 Temmuz 2017 - Perşembe 10:38
 
Alemdaroğlu Gemlik Devlet Hastanesi Başhekimi Oldu
İznik Devlet Hastanesi Başhekimi Aybars Alemdaroğlu Gemlik Devlet Hastanesi Başhekimliğine atandı.
Sağlık Haberi
Alemdaroğlu Gemlik Devlet Hastanesi Başhekimi Oldu

2010 yılı başında Üroloji Uzmanı olarak İznik’e atanarak göreve başlayan 2012 yılında ise İznik Devlet Hastanesi Başhekimi olan Op.Dr. Aybars Alemdaroğlu, Gemlik Devlet Hastanesi Başhekimi oldu.

İznik Devlet Hastanesine yaptığı katkılarıyla anılacak olan Üroloji Uzmanı Alemdaroğlu, Cuma günü ilişiğini keserek Pazartesi günü Gemlik Devlet Hastanesinde görevine başlayacak. İznik Devlet Hastanesi Başhekiminin  ise kim olacağı henüz belli olmadı.   

12 yıl İstanbul Bahat Hastanesi Kurucu Başhekimliği görevi ardından 2010 yılında İznik Devlet hastanesine atanan Alemdaroğlu, 5 yıldır İznik Devlet hastanesi Başhekimliği görevini yürütüyordu. 1966 Denizli doğumlu olan Aybars Alemdaroğlu evli ve iki çocuk babası idi.

İznik’te görev yaptığı süre içerisinde alçak gönüllülüğü ve sevecen tavrı ile vatandaşların sevgi ve saygısını kazanan Başhekim Alemdaroğlu,  İznik Devlet hastanesinde bir çok tıbbi cihazın temininde başarılı roller üstlenmiş, komşu ilçe hastanelerinde yapılamayan başarılı ameliyatlara imza atarak Hastanenin bu aşamaya gelmesinde büyük emek sarfetmişti.

İznik Gazetesi olarak Başhekim Aybars Alemdaroğlu’a yeni görev yerinde de başarılar dileriz.  

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı